Toľko amerických vlajok neuvidíte v žiadnom hollywoodskom filme: Davina oslavuje narodeniny!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Davina oslavuje svoje prvé jubilejné narodeniny – okrúhlu desiatku a to si zaslúži mimoriadnu oslavu! Geossenovci sú známi tým, že práve na narodeninové oslavy nešetria ani peniazmi, ani kreativitou. Nápady sa nesmú opakovať, musia byť vždy nové a inšpirované. V našej pamäti sa asi najviac zapísala párty na tému Avatar, kedy sa Carmen odvážila nielen pre netradičný odhaľujúci kostým, ale aj pre modrú farbu pokožky. Tentoraz si zaspomíname na zimný pobyt na slnečnom Miami a všade, kam sa pozriete v krásnej vile v Saint Tropez, uvidíte len americké vlajky. Bude ich spolu viac ako v priemernom patriotickom hollywoodskom filme! Ale zlatým klincom programu bude živé vystúpenie Carmen, ktorá si nenechá ujsť príležitosť a spojí oslavu dcériných narodením s malým promovaním jej aktuálneho singla – My City, Miami. Narodeninová oslava sa však nevyhne menším problémom počas príprav ani väčším katastrofám počas priebehu. Pozrite si malú ochutnávku vo videu a hlavne sledujte Geissenovcov o 22:30 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka