Sedačka cez palubu! Keď nie je miesto na luxusnej jachte, Róbert volí radikálne riešenie

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Geissenovci sa okamžite po návrate do Európy vrhli do prerábkových prác – konkrétne pracujú na novej luxusnej jachte. Róbert si tieto dopravné prostriedky zamiloval na Miami a svoju vášeň preniesol cez oceán. V ich sídle v Monaku sa nechce dlho zdržiavať, vyrazia opäť na more, len čo bude nová (zatiaľ iba požičaná) jachta hotová. Čo jej chýba k tomu, aby bola hodná nemeckej milionárskej rodiny? Predovšetkým to je nový náter a gigantický svietiaci erb, vďaka ktorému budú ostatní na šírej vode aj zďaleka vidieť, kto sa oproti nim plaví. Samozrejme, milionári si musia zaobstarať do interiéru nový nábytok.

Róbertovi sa nepozdáva sedačka, ktorú mu ponúkla Carmen a nakúpi novú. Carmen je však praktická žena a žiada muža, aby ju odložil dakde v podpalubí, môžu ju predsa ešte stále zužitkovať v ďalšom zo svojich sídiel na súši. Róbert však pre sedačku miesto nevidí, aj keď sa nachádzajú na obrovskej jachte. Rozhodne sa, že sedačka pôjde cez palubu! Ako to dopadne? Sledujte premiérové epizódy Geissenovcov už dnes o 22:00 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka