Róbertovi sa Carmenine šaty do veľkej šou nepáčia: V tomto nemôžeš ísť ani so smeťami!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Geissenovci sa dnes večer v premiérovej epizóde ich reality šou vyberú do inej známej nemeckej šou – Stav sa, že..? (Wetten, dass..?) a z celej rodiny má pred veľkým vystúpením najväčšie obavy Carmen. Hoci má vlastnú reality sériu, váhu 10-tisícového publika cíti na svojich pleciach hodiny pred dôležitým večerom. Netrápi sa však tým, čo sa tam udeje alebo čo povie. Najviac, ako aj každú inú ženu, ju zaujíma, či bude vyzerať dosť štíhlo na kamere. Vyberú sa preto kúpiť tie správne šaty do butiku, kde ju zahrnie kritikou jej neúprosný manžel Róbert. „Keď nájdeme šaty s wau efektom, hneď ich berieme. Keď nie, žena zostane doma,“ odkáže na kameru tvrdo a zdá sa, že sa Carmen podpory vo výbere nedočká. Hneď prvý vychytený kúsok, ktorý mala v lete každá celebrita v Monaku, zvozí pod čiernu zem: „V tomto v žiadnom prípade nemôžeš ísť. Vyzeráš v tom ako hurka, je to o tri čísla menšie. V tomto nemôžeš ísť ani so smeťami a nie do televízie!“ Carmen je z Róberta zúfalá, ku každému ďalšiemu kúsku má iný negatívny komentár. No aj keď sa jeho slová zle počúvajú, vie, že na jeho vkus sa môže spoľahnúť. "Róbert vie, v čom vyzerám dobre," tvrdí Carmen presvedčene, keď siaha po ďalšom outfite.

Ako to dopadlo? Sledujte premiérových Geissenovcov už dnes o 22:30 na JOJke! Ak by ste chceli vidieť, ktoré šaty si Carmen nakoniec do šou vybrala, fotku nájdete ako poslednú v priloženej galérii!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka