Podpisy, fotky, vyznania: Na Carmen čakajú zástupy fanúšikov!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Carmen odmalička sníva jeden veľký sen – chcela by sa stať úspešnou speváčkou. Hoci sa v minulosti venovala fitnesu a neskôr hlavne svojej milovanej rodine, na spev nikdy nezanevrela. Niekde na pozadí diania neprestala snívať svoj sen. Začala si ho plniť pomaly, po krôčikoch – v najnovšej sérii vysielanej na Slovensku sa snaží spromovať svoj singel My City, Miami. Nielenže k nemu nakrútila krásny videoklip, vybrala sa aj na malé promo turné. Konkrétne navštívila rádio, absolvovala niekoľko rozhovorov a napokon, v neposlednom rade, sa venovala tým najdôležitejším ľuďom: svojím fanúšikom. A že ich nebolo málo! Na podpisovú akciu Carmen Geissenovej prišlo viac ľudí, ako čakalo na majstrov sveta vracajúcich sa z Göteborgu. Venovala sa im do skonania duše. Prezradíme vám, že jeden z fanúšikov si pre ňu pripravil niečo špeciálne – rýmovačku, ktorá obsahovala také vyznania ako „uhryznem ťa do nohy“. Viac už dnes o 22:35 na JOJke, sledujte Geissenovcov!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka