Nakrúcanie videoklipu je strašne náročné! Milionárka musela skoro vstávať a nútia ju spievať v piesku

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Carmen po návrate z Ameriky nezaháľa. Na Miami síce nahrala svoj ďalší veľký hit, no chýba k nemu ešte poriadny videoklip. Pieseň je možno venovaná Miami a jeho krásnym plážam, no čím sú tie európske horšie? Dnes v premiérovej epizóde Geissenovcov, ktorú televízia JOJ odvysiela o 22:00, budeme nakrúcať klip na pláži v St. Tropez. Milionárka je plná nadšenia a entuziazmu, no čaká ju náročný a komplikovaný deň. Všetko sa začne kaziť už počas príprav. Vizáž pred kamerou je dôležitá a netreba nič zanedbať, no príprava milionárky stojí drahocenný čas. Ešte ani nezačali a už meškajú – z čoho sú producent s režisérom nervózni, no Carmen je stále v pohode. Je predsa umelkyňa a speváčka, ako samú seba hodnotí, no odmieta titul hviezdy spolu s hviezdnymi maniermi. Tie sa spolu s nervozitou a stresom dostavia, keď prídu na pláž. „Nakrúcanie našej reality šou je oproti nakrúcaniu klipu nič,“ sťažuje sa. „Mám spievať v piesku, je to strašne ťažké,“ horekuje Carmen ďalej. Ako dopadne nakrúcanie? Bude milionárka napokon spokojná? Sledujte Geissenovcov dnes o 22:00 na JOJke v premiére a po vysielaní nezabudnite, že epizódu nájdete sedem dní zadarmo v našom archíve!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka