Najväčší fanúšik Geissenovcov: Prenasledoval Carmen na parkovisko a skladá jej verše!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Carmen pri príležitosti promovania svojho singlu My City Miami absolvovala hneď niekoľko novinárskych rozhovorov a hlavne veľké stretnutie so svojími vernými fanúšikmi. V nákupných centrách ju čakali zástupy ľudí hodné návratu hokejistov z majstrovstiev sveta so zlatom a všetci prítomní ju doslova ospevovali. "Nevynechala som ani jednu sériu, odkedy sa vysielajú Geissenovci! Sú geniálni!" chválila ich jedna fanúšička. Ten najväčší fanúšik však Carmen trpezlivo vyčkával na parkovisku po akcii. Priniesol jej nielen veľký plagát na podpis, ale aj niekoľko veršov, ktoré jej sám zložil: "Nepustili ma ku Geissenovcov? Čo to má byť? Bodyguardov uhryznem do nohy a pôjdem piť. Bodyguardov uhryznem do nohy a pôjdem piť. Róbert a Carmen, tí dvaja sú ako Twix, nerozlučná dvojka, ideálny mix!"

Celú epizódu nájdete v archíve zadarmo sedem dní po odvysielaní v televízii! Geissenovci pokračujú v premiérach o 22:35 na JOJke v utorok a v stredu!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka