Milionárska výzva: Ako rýchlo sa dá minúť 20 tisíc eur na handry a na topánky?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Geissenovci sa tento týždeň rozhodovali o tom, či si zaobstarajú novú jachtu Indigo Star. Na to, aby mohli urobiť kvalifikované rozhodnutie, ju museli prevetrať na Stredozemnom mori – vybrali sa z prístavu na plavbu na Ibizu. Pre mnohých je tento ostrov známy ako oáza nekonečných párty, no pre milionárku Carmen sa s Ibizou jednoznačne spájajú v prvom rade nákupy. Presne na tie sa vybrala hneď po zakotvení spolu so svojimi dcérami. Davina a Shania v sebe nezapreli gény zdedené po mame a vyskúšali si, aké to je, premávať sa hore-dole na opätkoch. Carmen, ktorá opätky so sebou berie do piesku aj na hory, bola na dcéry právom hrdá. Neváhala a v obchode poriadne zainvestovala. Za polhodinu minula spolu dvadsaťtisíc eur a Róbert musel volať na loď, aby do obchodu poslali posilu, ktorá im odnesie početné nákupné tašky. Carmen si zaobstarala šesť nových párov dizajnérskych topánok. Sen každej ženy, čo poviete? Geissenovcov nájdete v našom archíve sedem dní po odvysielaní zadarmo!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka