Klame jej rovno do očí: Carmen konfrontuje Róberta, ten popiera jasnú pravdu!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Benefičný futbalový zápas, v ktorom si milionár Róbert Geiss zahral po boku majstra sveta Lukasa Podolskeho, dopadol triumfálne a hlavne pre Róberta – dal totiž rozhodujúci gól, na počudovanie mnohých, predovšetkým jeho manželky Carmen! Po afterpárty sa vyspala milionárska rodinka na hoteli a hneď ráno vyrážajú do prístavu, kde ich čaká prenajatá loď, aby mohli vyraziť na ďalší výlet. Carmen stačí jediná prechádzka po palube a skrsne v nej podozrenie. „Róbert, ty si tú loď kúpil!“ je okamžite presvedčená a konfrontuje manžela. Ten však popiera. „Rozhodneme sa až zajtra na Ibize,“ tvrdí. Všetko však svedčí o opaku: loď je prerobená, zariadená, má na sebe nielen erb, ale aj logo Roberta Geissiniho! Tak kde je pravda? Pozrite zi najnovšiu epizódu Geissenovcov v našom archíve zadarmo a dozviete sa všetko.

Ďakujeme za vaše názory

Fotka