Je toto budúci zať Geissenovcov? Malej Davine zaspieval na jej oslave serenádu

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Oslava desiatych narodenín malej Daviny Geissenovej v luxusnej vile v Saint Trope bola plná prekvapení a vychytávok, ktoré na žiadnej inej detskej oslave tak ľahko neuvidíte. Robert sa pýšil obrovským strojom na výrobu bublín, nafukovacím hradom, aký nemá ani knieža Albert a dvoma prestížnymi umelcami - vystúpila nielen mama Carmen, ale aj imitátor Michaela Jacksona. Zlatým klincom programu bol však niekto úplne iný. Konkrétne Davinin rovesník, ktorý oslávenkyni venoval skladvu What a Wonderful World a ako jediný na celej párty nespieval na playback. "To je tvoj kolega?" pýtal sa Róbert ženy so žartom. Carmenina odpoveď ho však mierne zaskočila: "To je tvoj budúci zaťko!" Mladík o Davinu zjavne má záujem, no opätuje mladá milionárka jeho city? Nevydržala ani do konca jeho spevu a odišla preč... Snáď to ešte nič neznamená. Ak chcete vidieť celú epizódu z oslavy, nájdete ju v našom archíve zadarmo sedem dní po vysielaní v televízii.

Ďakujeme za vaše názory

Fotka