Geissenovcov na jachte prepadli colníci, Róbert sa bojí o milión schovaný v podpalubí!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Geissenovci sa ponáhľajú naprieč  Stredomorím, aby sa čo najskôr dostali do prístavu na Ibize, kde ich čaká nový nábytok na ich jachtu Indigo Star. Nemajú veľa času nazvyš a možno aj práve preto zapracuje zákon schválnosti. Na obzore sa objavia námorní colníci, ktorí si luxusnú jachtu z diaľky zjavne podrobne obzerajú. „Nepozeraj sa tam! Prídu sem len kvôli tebe! Búdu chcieť vedieť, čo je to za blondínu!“ desí sa Róbert, keď ich vidí a varuje svoju ženu Carmen. Tá len zalamuje rukami: „Zasa môžem za všetko len ja!“ Čo čert, a hlavne náš obľúbený milionár, nechcel, colníci sa naozaj pristavia na lodi Indigo Star a začnú vyzvedať, čo zač sú tí Geissenovci. „Ja som herec,“ predstaví sa Róbert. „A ja speváčka,“ ozve sa chytro Carmen. V tej chvíli má však už milionár iné obavy... Ako dopadne obhliadka lode? Sledujte Geissenovcov už dnes o 22:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka