Geissenovci zamestnancom neveria: Keď nie sú milionári na jachte, špehujú podriadených dronmi!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Geissenovci majú na jachte novú posilu v podobe dvoch plavovlasých stevardiek s veľkými prednosťami. Jedna z nich je dokonca niekdajšia víťazka súťaže Miss Tuning! Hoci Róbertove základné požiadavky spĺňajú, Carmen je oveľa náročnejšia zamestnávateľka – než ich zamestná, musia u nej prejsť sériou náročných skúšok. Uteráky musia byť správne zložené a ešte aj toaletný papier musí dostať tú správnu podobu s vejárikom na konci. Budú sa dievčatá snažiť, aj keď manželia na čas opustia jachtu Indigo Star a nechajú ich bez dozoru? Nové podriadené má milionárka pod drobnohľadom, aj keď sa s Róbertom vybrali na motorovom člne na pevninu. Držať všetko pod kontrolou jej pomáhajú drony – malé helikoptéry ovládané diaľkovým ovládačom s kamerami. Ako dopadne Carmenina skúška správnosti? Celú epizódu Geissenovcov nájdete v archíve zadarmo!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka