Geissenovci hľadajú novú stevardku: Na miesto sa hlási Miss Tuning!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Geissenovci majú problémy s personálom. Nová jachta Indigo Star je síce skvelá, no jej zamestnanci sa nesprávali adekvátne voči jej kvalitám. Najhoršia bola asi pôvodná stevardka, ktorá si dovolila počas pracovnej doby nielen zdriemnuť, ale dokonca to spravila na ich gauči a v opätkoch. Carmen stúpol tlak a stevardka letela cez palubu. Keďže si v poslednej dobe museli všetko na jachte riešiť sami, je na čase zohnať namiesto pôvodnej stevardky novú. Na miesto sa hlási aj sympatická a plavovlasá Miss Tuning. Prednosti zjavne má, no budú stačiť aj náročnej majiteľke jachty, ktorá chce všetko tip-top? Prvá skúška, ktorej zadanie znelo: urob labuť z uterákov, o tom nesvedčí... Dnes však prejdú celým radom skúšok. Ako si bude „Miss Tuning“ s kolegyňou počínať ďalej? Sledujte Geissenovcov o 22:30 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka