Exkluzívna ukážka najnovšej módnej kolekcie od Geissenovcov: Vybrali by ste si niečo?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Geissenovci vybudovali svoje bohatstvo na úspešnej módnej značke, ktorú najskôr predali a potom zasa odkúpili. V súčasnosti sa Róbert venuje viac nehnuteľnostiam (a v súkromí veľkej jachtárskej vášni), no móda je pre neho stále veľkou prioritou. Na najnovšiu kolekciu módnej značky Geissini sme čakali celú večnosť, no to len preto, lebo jej tvorca si dal poriadne záležať na výsledku. Vznikala až celých šesť mesiacov! Je čas, aby uzrela svetlo sveta, my vám ponúkame malú ukážku, ktorú uvidíte už dnes o 22:00 v premiére najnovšej epizódy Geissenovcov, sledujte JOJku! Všetko umožnil Róbertov dobrý kamarát, ktorý sa rozhodol, že kolekciu odtajní v rámci malej prehliadky: "Nechcem vás rušiť pri jedle, ale mám pre vás malé prekvapenie, malú módnu prehliadku. Pokojne dojedzte, ale uvidíte najnovšiu kolekciu, výsledok nášho polročného snaženia." 

Geissenovci v premiére už dnes o 22:00 na JOJke a po odvysielaní až sedem dní v našom archíve zadarmo!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka