Geissenovci v HD a ešte aj 3D!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Ani po návrate z veľkolepej dovolenky nebude v rodine Geissenovcov núdza o zaujímavé zážitky. Na scénu prichádza opatrovateľka s poradovým číslom 10, svojrázni milionári tentoraz zamestnajú sympatickú devu pôvodom z Filipín. Akčný Robert sa vyberie nakupovať zariadenie a elektroniku do domov, ktoré stavia a neváha zaplatiť 25 000 eur. Veď je to lacné, nie? V takom prípade netreba váhať ani pri výmene auta - to staré je špinavé, tak treba kúpiť nové! To je predsa logické. Aj Carmen bude mať v dnešnej epizóde silnú chvíľku, pri kupovaní nových televízorov sa jej totiž zdá obraz veľmi rozmazaný. Na výzvu svojho manžela, že ide o 3D televízor a má si dať okuliare, si ich aj nasadí. Škoda, že slnečné ...

Geissenovci - Ťažký život milionárov, dnes o 21:30 na TV JOJ.

Ďakujeme za vaše názory

Fotka