Aká matka, také Katky: Carmen učí Davinu a Shaniu chodiť na opätkoch

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Rybári pukajú od závisti a čajky vydávajú zvuky ako ženy v klenotníctve, keď jachta Indigo Star brázdi vody Stredomoria. Členovia rodu Geissenovcov, našej obľúbenej milionárskej rodinky, sa vybrali na skúšobnú plavbu a zdá sa, že tá dopadla viac než úspešne.  Zakotvili v jednom ostrovnom prístave, kde sa rozhodli úspech na mori osláviť poriadnymi nákupmi. A nebude to len milionárka Carmen, kto si príde na svoje! Z nákupov sa tešia aj ich dcéry – Davina ShakiraShania Geissenové. Tie si vyskúšajú v obchode chôdzu na opätkoch a zjavne sú po mame, ktorá je schopná vybrať sa na ihličkách aj na pláž alebo do hôr. Ide im to ako po masle. Jediný, komu sa to nepozdáva, je Róbert. „Už sa teším na ich pubertu. Čoskoro nebudeme potrebovať opatrovateľky, ale bodyguardov. Vidím to bledo,“ krúti zodpovedný otec z miesta na sedačke.

Čo ďalšie sa bude diať v premiérovej epizóde Geissenovcov? Sledujte JOJku dnes o 22:30 a dozviete sa viac!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka